ON-LINE PRODEJ KVALITNÍHO KOŘENÍ NA DOBÍRKU

OBLÍBENÝ  VELKOOBCHOD  S  KOŘENÍM,  OBLÍBENÁ  PRODEJNA  BYLINEK  A  KOŘENÍ,
ZAKÁZKOVÁ  VÝROBA A BALENÍ KOŘENÍ PRO VELKOOBCHODNÍKY

Prodáváme výhradně kvalitní koření a čerstvě sušené bylinky za velkoobchodní ceny pro všechny, výběrové koření v extra kvalitě, speciální kořenící směsi koření bez obsahu soli a glutamátu, ochucovadla a speciality pro gurmány, které u nás nakoupíte za velkoobchodní ceny pro všechny i bez nutnosti registrace IČ. Stačí si jenom vybrat druh balení.
- FAMILLY: Balené koření 20g-500g pro koncové zákazníky v domácnosti.
- GASTRO: Balené koření po 1kg pro menší gastro zařízení, restaurace a jídelny.
- PYTLE: Balené koření ve 20 kg pytlech pro velkoodběratele gatro a další výrobu.
TIP NA NÁKUP INDICKÉHO KOŘENÍ BEZ PŘIDANÉHO GLUTAMANU

Máme pro vás připravenou chuť a vůni Indie.  Nebojte se pootevřít dveře Indické kuchyně a začněte používat koření GARAM MASALA , které je svou vůní a chutí obrovským zážitkem při přípravě všech masitých pokrmů. Neváhejte dodat vašim pokrmům pravou chuť a vůni cerstvého Indického koření, které vám nabízíme pouze my bez obsahu glutamanu ve speciálním zvýhodněném balení. NAKUPUJTE ZDE.
 
Perníkové koření 50g

 KE KAŽDÉMU NÁKUPU KOŘENÍ DOSTANETE DÁREK

Naši věrní zákazníci a vlastně každý kdo u nás pravidelně a nebo jenom občasně nakupuje, je po zásluze vždy odměněn. k dnešnímu dni jste za každý nákup obdrželi odměnu sůl do mlýnků ovšem již od zítřka budete proti původnímu plánu, který měl být až od 1.5.2015 dostávat ke každému nákupu koření na hranolky a americké brambory.  Toto je skvělé a proto neváhejte a objednávejte již dnes, abychom vám mohli balení kvalitního koření již zítra dovézt domů.

Sledujte koření na Facebooku
Podpořte nás na facebooku a sledujte nejnovější aktuality ze světa koření a novinek kolem koření. Získejte slevový kupon ve výši 100,- Kč na další nákup koření. Je to jednoduché ,,To se mi líbí,, a ,,Sdílet,, Losujeme slevový kupon každý měsíc.SLEDUJTE RECEPTY ,,CO SI DÁT NA VEČEŘI?,, najděte si své oblíbené jídlo, uvařte si jej a ,,sdílejte,, s lajkem :-)

Koření na dobírku chystáme do 24 hodin.
Veškeré objednané koření do 15:00 hod. vám vychystáme k zavezení na dobírku do 24 hodin. Objednávky uskutečněné po 15:01 hodin vám vychystáme i se do 48 hodin od objednání, bez dalších skrytých poplatků. Již 9 let ručíme za 100% výběrovou kvalitu koření a za 100% spolehlivost při vyřízení vaší objednávky koření. Přesvědčte se sami, že se zde vyplatí nakupovat kvalitní koření s vyskladněním  do 24 hodin a osobním závozem na Vaši adresu. Osobní závoz koření se týká také restaurací, hotelů, školních a závodních jídelen. Objednejte si nad 399,- a neplaťte poštovné. U nás platíte pouze za kvalitní koření, bez dalších skrytých poplatků a minimálních odběrů.

Portál www.levnekoreni.cz je Vaší garancí při koupi

- výběrové koření bez náhražek a extraktů
- garance nejlepší ceny (poměr kvalita a cena)
- expedice na adresu do 48 h.
- neplatíte poštovné od 399,- Kč
- žádné skryté poplatky za balné atd.


Doprava zásilek po ČR a poštovné
Vaši zásilku doručíme na adresu kdekoliv na adresu kterou si určíte formou dobírky, kterou můžete uhradit řidiči i kartou. U objednávky menší než 399,- Kč se účtuje doprava ve výši 100,- Kč

Doporučujeme návštěvu našich partnerských webů:


http://www.cafetony.cz


www.KuchynskePotreby.cz

 
Levná adresa pro trvlalý poby v ČR. Tvoje pohoda a klid na solventní adrese.
         
WWW.LEVNEKORENI.CZ
Mlýnská 326/13
Brno
60200
CZ
 
tel.:
fax:
 
levnekoreni@email.cz