Vítejte na www.levnekoreni.cz

OBLÍBENÝ  VELKOOBCHOD  S  KOŘENÍM,  OBLÍBENÁ  PRODEJNA  BYLINEK  A  KOŘENÍ,
ON - LINE  PRODEJ  KVALITNÍHO KOŘENÍ  NA  DOBÍRKU,  ZAKÁZKOVÁ  VÝROBA A BALENÍ

Prodáváme výhradně kvalitní koření a čerstvě sušené bylinky za velkoobchodní ceny pro všechny, výběrové koření v extra kvalitě, speciální kořenící směsi koření bez obsahu soli a glutamátu, ochucovadla a speciality pro gurmány, které u nás nakoupíte za velkoobchodní ceny pro všechny i bez nutnosti registrace IČ. Stačí si jenom vybrat druh balení.
- FAMILLY: Balené koření 20g-500g pro koncové zákazníky v domácnosti.
- GASTRO: Balené koření po 1kg pro menší gastro zařízení, restaurace a jídelny.
- PYTLE: Balené koření ve 20 kg pytlech pro velkoodběratele gatro a další výrobu.
TIP NA NÁKUP KVALITNÍHO KOŘENÍ
Dovolujeme si vám dát tip, které koření si pořídit, pokud chcete, aby jste vaši minutku z kuchyně či grilu výtečně dochutili. S kvalitním kořením na rožnění dosáhnete vynikajícího dochucení pokrmů jako jsou nakládané či grilované sýry, kuřecí a vepřové minutky na pánvi, či grilu. Použitím tohoto našeho kořenícího přípravku dochutíte skvěle svůj pokrm a tak si vám tuto kořenící směs dovolujeme oznatit za skvělý tip k nákupu.
 Rožnění 100g

VYBERTE SI DÁREK - U NÁS JE KE KAŽDÉMU NÁKUPU DÁREK A NA VÝBĚR MÁME TYTO DVA DRUHY KOMODIT

Hořčičné semínko 50g
nebo
Houbová směs 100g - bez glutamanu ZDARMA

Vážení zákazníci, tak jak jste si zvykli, tak ke každé objednávce přidáváme navíc dárek pro vás zdarma, nyní jsme rozšířili nabídku a vy si můžete k objednávce do poznámek napsat, který dárek, který se vám nyní do kuchyně hodí. Děkujeme za objednávky a ,,AŤ VÁM CHUTNÁ,, 

Sledujte nejnovější aktuality ze světa koření na Facebooku
Podpořte nás na facebooku a sledujte nejnovější aktuality ze světa koření a novinek kolem koření. Získejte slevový kupon ve výši 100,- Kč na další nákup získáte svým lajkem ,,To se mi líbí,, a ,,Sdílet,,
 

ZDRAVÉ A VÝŽIVNÉ LUŠTĚNINY
Luštěniny jsou vyšlechtěny do řady odrůd, ale jejich původní obecné názvy zůstávají stejné. Takže mezi luštěniny použitelné v kuchyni zařazujeme hrách, čočku, fazole a sójové boby. Staronová je cizrna, které se také říká římský hrách a která je s hrachem příbuzná a je mu i podobná. Odrůdy základních druhů se liší velikostí a barvou, někdy i dobou potřebnou k uvaření, ale jejich použití je shodné. Zvláštní místo mezi luštěninami zaujímá sója, jejíž využití je daleko širší než u ostatních luštěnin, a to především pro další výrobky ze sóji vyráběné, jako je sójové mléko, sójový sýr, sójový olej a sójová mouka.

Koření na dobírku odesíláme do 24 hodin.
Veškeré objednané koření do 15:00 hod. vám vychystáme k odeslání a zašleme na dobírku do 24 hodin. Objednávky uskutečněné po 15:01 hodin vám vychystáme i s odesláním na dobírku do 48 hodin od objednání, bez dalších skrytých poplatků. Již 9 let ručíme za 100% výběrovou kvalitu koření a za 100% spolehlivost při vyřízení vaší objednávky koření. Přesvědčte se sami, že se zde vyplatí nakupovat kvalitní koření na dobírku s vyskladněním na dobírku do 24 hodin na Vaši adresu.
Odeslání koření ze skladu do 24 hodin na dobírku se týká také restaurací, hotelů, školních a závodních jídelen. Objednejte si nad 399,- a neplaťte poštovné. U nás platíte pouze za kvalitní koření, bez dalších skrytých poplatků a minimálních odběrů.

Portál www.levnekoreni.cz je Vaší garancí při koupi

- výběrové koření bez náhražek a extraktů
- garance nejlepší ceny (poměr kvalita a cena)
- expedice na adresu do 48 h.
- neplatíte poštovné od 399,- Kč
- žádné skryté poplatky za balné atd.


Doprava zásilek po ČR a poštovné
Vaši zásilku doručíme na adresu kdekoliv na adresu kterou si určíte formou dobírky, kterou můžete uhradit řidiči i kartou. U objednávky menší než 399,- Kč se účtuje doprava ve výši 100,- Kč

Doporučujeme návštěvu našich partnerských webů:


http://www.cafetony.cz


www.KuchynskePotreby.cz

 
www.vyrobakoreni.cz

Jazyková verze
Česky Deutch Slovensky
WWW.LEVNEKORENI.CZ
Mlýnská 326/13
Brno
60200
CZ
 
tel.:
fax:
 
levnekoreni@email.cz